ניצול האושר – Capitalizing Happiness

ריקרדו סמלר הוא איש עשיר ומוצלח. הוא אחד היזמים המשפיעים בעולם. הוא בעל רוב המניות של Semco Partners, אחת החברות הרווחיות ביותר בברזיל.
והוא המחבר של רב המכר העולמי Maverick, ספר זיכרונות עסקי אינפורמטיבי המציע עצות כיצד לעצב חיים עם פרסים כספי כמו שלו.
הוא מפורסם בכל רחבי העולם, ואת המומחיות שלו הוא קיבל על ידי אוהבי TED שיחות ועידת ועל ידי בית הספר לעסקים ,הרווארד.

כאשר ירש את חברתו של אביו בגיל 20, סמלר היה עד לכוח עבודה שחשש מסופו, עם לחצים עצומים מדרישות העבודה, ושהיו בדרך כלל לא מרוצים מחיי העבודה שלהם. בהבנת כוחו של שיתוף הפעולה באמצעות נסיון העבר שלו כנגן להקות מוסיקליות, החליט סמלר להמציא מחדש את תרבות העבודה של החברה. העובדים שלו לא ירגישו יותר שהם מרגישים שהם עבדים בתעשייה. הם יתייחסו אליהם כאל אנשים חופשיים ובעלי ערך, ויאפשרו להם לעבוד בקצב שלהם.

כאשר אנו רואים לראשונה את כוח העבודה הזה בפעולה, כמה עובדים נחים בערסלים, זוהי תקופה של יום העבודה שלהם כי הם שומרים על שלום ורוגע. כל עוד העבודה שלהם נעשית בזמן, הם חופשיים לבלות את ימיהם במשרד כמה זמן שהם רואים לנכון.

עובדי Semco Partners אוהבים את עבודתם, ושביעות הרצון שלהם הופכת אותם לפרודוקטיביים ומעורבים יותר. תחת מודל העבודה הפורצת הדרך של סמלר, החברה הגדילה את ההכנסה השנתית שלה על ידי יותר מ-200 מיליון דולר.

עובדיו והקהילה העסקית העולמית מתייחסים לסמלר כאל דמות מיתולוגית. ניצול האושר מעניק לנו גישה חסרת תקדים מאחורי שערי האחוזה הברזילאית שלו, ולוקח תובנות חשובות על חייו ועל הפילוסופיה העסקית שלו, אשר שניהם חדורים ערכי אהבה, שקיפות ואמון.
הסרט מספק דיוקן מהורהר ומעורר השראה של חלוץ אמיתי.

לצפייה בסרט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עסקים מבוססי שליחות

נגישות